Dizelmak Bosch Diesel Service Hakkında

Dizel Mak Bosch Dizel servis olarak İstanbul Topkapı ve İstanbul genelinde hizmetlerimiz devam etmektedir. Dizel araç motorları ve yakıt sistemleri konusunda yaptığımız çalışmalarla birlikte, araçların performansını her zaman en yüksek seviyede tutmak bizim temel görevimiz olmuştur. Her yıl yenilenen ekipman kalitemiz, eğitimle gelişen ekip kalitesi ile güven veren sonuçlar yaratmıştır.

Bosch marka güvencesi ve teknik ekip becerisi ile her zaman gelişim içerisinde olduk. Arıza tespiti, arıza tamiri, parça değişim ve komple bakım konusunda, servis olarak hazırlayıp sunduğumuz hizmetler markamıza duyulan güveni daha da çok artırmıştır. Teknik ekiplerimiz hem eğitimlerle gelişimini sürdürmüş hem de iş tecrübesi ile daha donanımlı bir noktaya gelmiştir. Modernize bir servis ve onun bünyesinde bulunan servis istasyonlarımız sayesinde, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin standartları her geçen gün daha da yükselmiştir.

Garantili, kaliteli ve güvenilir hizmet nazarında sunduğumuz çözümler, siz değerli müşterilerimize büyük katkılar sağlamıştır. Piyasada karşılığı olan taşımacılık, otomotiv, madencilik, inşaat, tarım, denizcilik ve enerji sektöründe ortaya koyduğumuz hizmetler, müşterilerimiz için memnuniyet ve sektörler için büyük bir avantaj anlamına gelmiştir. Yakıt pompası ve dizel enjektör konusunda itina ile hazırlayıp sunduğumu hizmetler, yüksek kaliteyi ve üst düzey avantajı gözler önüne getirmiştir. Dizel motorlu araçların performansını yükseltmek adına çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmiştir.

Misyonumuz

Bosch dizel servis olarak tarihin ve markanın bize yüklemiş olduğu önemli görevler bulunmaktadır. Bu görevler içerisinde özellikle arıza tespit, ölçüm, kalibrasyon, teşhis ve tamir gibi süreçler öne çıkmıştır. En sonunda da garantili ve kaliteli parçaların tedariki konusunda, servis olarak sunduğumuz çözümler müşterilerimize her zaman büyük destek sağlamıştır. Marka kalitesi ve buna uygun hizmet noktasında, adımıza yakışan çözümlerle her zaman size destek olmuş durumdayız. Paradan çok daha fazla önem verdiğimiz müşterinin güveni, markamız ve sektördeki yerimiz için her zaman büyük önem taşımıştır.

Vizyonumuz

Geleceğe daha umutla bakan servisimiz, geçmişten aldığı ders ve tecrübe ile bu konuma gelmiştir. Marka kalitesine yakışır hizmetlerimiz, geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçlerde de temel esasımız olmaya devam edecektir. Marka kurucumuzun 100 yıllık tarihi geçmişi ve kültürü, müşterilerimize karşı bizi sorumlu hale getirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güvene verdiğimiz önem paranın çok daha ötesindedir. Bunca zamandan beri kaliteyi kendine rehber edinmiş olan servisimiz, bundan sonraki süreçte yine müşteri memnuniyetine uygun çalışmalarla kendini göstermeye devam edecektir.

Hemen Ara Yol Tarifi
X